Voox DD Renk Açıcı Krem - Cilt Beyazlatıcı | Leke Giderici
Voox DD Krem

  

  Yorumlar (1 Yorum)

  • samet kazman 29 Kasım 2017

   yani kullanımda böyle bir fondoten sürmüşüm gibi ama sonra ki kullanımlarda net sonuçlar veriyor 1 hafta gibi bir sürede cildi bembeyaz hale getirebiliyor

   No votes yet.
   Please wait...


  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Voox DD Krem
  Özellikle aşırı terleyen kadınlarda terlemeye bağlı oluşan tahriş sonunda meydana gelen cilt kararması, aynı zamanda gebelik, tüy alma yöntemi ve kullanılan ilaçlar gibi durumlarda da oluşabilmektedir. İşte tüm bu nedenler veya farklı etkenlerden ötürü yaşadığınız cilt kararmasında en iyi yardımcı görevini üstlenen Cilt Beyazlatıcı Voox DD Krem suya dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan ötürü uygulandığında gün boyu etkisini koruyabildiği belirtilmektedir. Oldukça basit uygulama şekline sahip olduğundan ötürü bulunduğunuz her alanda kısa sürede uygulayabilir, kötü görünün cilt koyuluğundan hemen kurtulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında yüksek verim alındığı öne sürülen bu ürünü deneyebilir, giyinmekten çekindiğiniz kıyafetleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Kullanımı
  Bikini bölgesi, koltuk altı ve genital bölgede oluşan kararmalarda, hangi bölge ile sorun yaşıyor iseniz üründen elinize bir miktar alıp sorunlu bölgeye sadece 2 dakika kadar masaj yaparak uygulanan kullanım şekline sahiptir. Dolayısıyla aniden denize gitmeye karar verseniz bile hemen ürünü uygulayabilir, cilt sorununuza veda edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için uygundur.

  İçeriği
  Glycerin, titanium, carbonate, sodium gibi tamemen doğal maddelerin yer aldığı bir formülü içerir.

  Uyarılar
  Ürün içinde birden fazla madde vardır ve kimyasal içermese bile doğal maddelere alerji duyanlar için sorun teşkil etmektedir. Dolayısıyla satın almadan evvel içeriği kişiye özel alerjik duruma neden olabilecek bir madde var mı yönünde iyice incelenmelidir. Normal şartlar bilinen bir zararı yoktur.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.