Softto Plus Leke Giderici Cilt Bakım Seti | Leke Giderici
Softto Plus Leke Giderici Cilt Bakım Seti

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Softto Plus Cilt Bakım Seti
  Doğum, güneş, stres gibi çeşitli dış etkenlerden zarar gören cilt yapısı, zaman içinde lekelenme ve sivilce gibi olumsuz belirtiler gösterir. Bu belirtiler normal olarak bireylerin görselini etkilediğinden ötürü psikolojik bir da beraberinde getirir. Cildi dış etkenlere karşı korumak ve bozulan pürüzsüz yapısını geri kazandırmak için günümüzde çeşitli bakım setleri vardır. Bunlardan bitki içerikli Cilt Bakım Seti kullanımı, tabi ki bireylere daha fazla verim sağlayacaktır. Söz konusu Softto Plus ürünleri ilaç değildir ama cilt üzerinde içerdiği etken maddeler sayesinde büyük ölçüde etki sahibi olarak kişilerin cilt kusurlarından kurtulmalarına en iyi destekçidir.

  Kullanımı
  Krem ve sabundan oluşan bakım seti, kullanılırken öncelikle sabunla cilt güzelce yıkanır ve ardından krem ile masaj yapılar kremi cildin iyice emmesi sağlanır. Sabah ve akşam olmak kaydıyla günde 2 defa kullanımı uygundur.
  A, B ve C vitaminleri ile birlikte papatya özleri içererek cilde canlılık kazandırmaktadır.

  Uyarılar
  Herhangi bir yan etki barındırmayan ürün için hassas ciltlerin olası alerjiye karşın hekime danışarak kullanması önerilir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.