Salyangoz Kremi | Yüz ve Vücut Leke Kremi | Leke Giderici
Salyangoz Kremi
Fiyatı: 39 TL
İndirimli Fiyatı: 29 TL

  

  Yorumlar (1 Yorum)

  • seher dereli 29 Kasım 2017

   bir çok marka salyangoz kremi kullandım 100 lira veripte üründe aldım ama hiç birisi bu ürün kadar etkili olmadı fiyatı çok uygun bir ürün lekeleriniz için ve kırışıklar için kullanabilirsiniz

   No votes yet.
   Please wait...


  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Valide Sultan Salyangoz Kremi
  Sürekli kilo alıp verme durumlarında ve özellikle doğum sonrasında oluşan deri hasarlarında, cilt sarkmaları ve çatlaklar meydana gelmektedir. Bu görüntü kişileri bir hayli rahatsız eden bir durum olduğundan ötürü cilt sıkılaştırıcı ve cilt dokusunu yeniden yapılandırmaya yardımcı olan Salyangoz Cilt Kremi, düzenli uygulandığı vakit cilt dokusundaki deformelerin onarılmasında ciddi katlı sağlamaktadır.

  Kullanımı
  Sabah ile akşam günde iki defa temiz ciltte uygulanması gereken ürün, cildin tam anlamıyla emilimini sağlaması için masaj yapılarak sürülmesi gereklidir. İnce bir tabaka halinde uygulanması ön görülen ürün yüz bölgesine sürüldüğünde, bir süre sonra yüzün iyice durulanması önemli bir ayrıntıdır.

  İçeriği
  Kolajen, glikolik asit, elastin ve çeşitli vitaminleri içeren ürün, cildin yenilenmesiyle birlikte sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

  Uyarılar
  Doğal bileşenler ile formüle edilerek kullanıma sunulan ürün üzerinde yapılan çalışmalarda bir yan etkiye rastlanılmamıştır. Yalnız olası alerjik reaksiyonlara karşı hassas ciltlerin kullanım öncesi hekime danışması gerektiği gibi hamile ve emziren bayanların da kullanması tavsiye edilmemektedir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.