Neden Leke Giderici

Cildinizde çeşitli nedenlerle oluşan (güneş, hamilelik vb.) renk tonu değişimlerini gidermek için güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Vücudunuzda ki lekeleri gidermek için ve tek renk tonu yakalamak için leke giderici kullanmak zorundasınız. Güzel bir görünüm ilk sırrı teninizdeki renk tonlarıdır. Çoğu insan renk tonunu değiştirmek için güneş kremi sürüp saatlerce güneş altında beklemektedir. Fakat derece farkı olduğu için çeşitli izler kalmaktadır. Bunları gidermenin tek yolu ise leke giderici krem kullanmaktır. Çoğu leke giderici krem ise güneş kremi ile birlikte kullanılmaktadır. Bu sayade 2 türlü kremlenmenize gerek kalmamaktadır. Piyasada elliyi aşkın krem bulunmaktadır.

No votes yet.
Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.