İlvina Salyangoz Kremi | Kayısı veya Aynısefa Kremi Hediyeli | Leke Giderici
İlvina Salyangoz Kremi

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  İlvina Salyangoz Kremi
  Sağlıklı ve parıldayan bir cilt herkesin aynaya baktığında görmek istediği bir resimdir. Ancak dengesiz beslenmeden başlayarak hastalıklar, güneş, gebelik ve bunun gibi pek çok etken, cilt üzerinde olumsuzlukların oluşmasına ve normal olarak yapısının bozulmasına yol açmaktadır. Günümüzde kimyasal maddelerin dışında tamamen bitkisel bileşenlerle elde edilen Salyangoz Cilt Kremi gibi bir ürün ise ciltteki kusurların kapatılmasına ve onarılmasına büyük ölçüde yardımcı olarak eski güzelliğini almasını sağlamaktadır.

  Kullanımı
  Az miktarda her gece yatmadan evvel hafif masaj eşliğinde temiz cilde sürülür ve sabah ılık suyla cilt yıkanarak kullanımı sağlanır.

  İçeriği
  Potassium sorbate, citric acit, Edta, Deiyonize water, Glycerin pharma gibi oldukça zengin doğal maddeler içermektedir.

  Uyarılar
  Cilt kremleri cildin onarılmasına yönelik formülize edilen ürünleri içerir. Sizlere sunulan ürünün bitkisel kaynaklı olması, zararsız anlamına gelmez. İçeriğindeki etken maddelere alerji duymanız halinde kullanımı kesmeniz tavsiye edildiği gibi hassas bir cilt yapınız var ise hekime danışarak kullanmanız önerilir. Serin ve rutubetsiz bir alanda muhafaza edilmelidir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.