İlvina Leke Kremi | Yüz Lekeleri | Leke Giderici
İlvina Lekelere Karşı Bakım Kremi
Fiyatı: 58 TL
İndirimli Fiyatı: 48 TL

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  İlvina Lekelere Karşı Bakım Kremi
  Günümüzde en yaygın cilt kusurlarından biri olan lekelenme sorununa karşı yıllardır mücadele veren bireyler, teknolojinin ilerlemesi ve bu yönde geliştirilen ürünler sayesinde eskisi kadar çözümsüz kalınmalığını bilmelidirler. Bugün bitkilerin gücünü kullanarak leke karşıtı krem üretilmiş ve düzenli kullanımı halinde büyük ölçüde oluşan bu lekelerden kurtulma gözlemlenmiştir. Sivilce, yaşlılık, güneş etkenleri ve gebelik gibi durumların olumsuz etkilerini taşıyan cilde karşı İlvina Leke Karşıtı Cilt Kremi kullanımı önerilmekte ve aksatılmadan kullanım sağlandığında ise kişilerin sorunlarına ciddi oranda yardımcı olacağı belirtilmektedir.

  Kullanımı
  Günlük olarak kullanılabilir olan ürün temiz ve kurulanmış cilde uygulanmalıdır. Aşırı güneşli günlerde güneş koruma kremiyle birlikte kullanımı önerilerek, üründen daha fazla verim alınacağı söylenmektedir.

  İçeriği
  E vitaminiyle birlikte bitki özleri içeren ürün, ciltteki lekelerin azalmasına ve düzenli kullanımla yok olmasına yönelik formülize edilmiştir.

  Uyarılar
  Bilinen bir yan etki barındırmayan ürün kuru ve rutubet almayan yerde korunmalıdır. Hassas yapılı ciltlerin kullanımdan önce olası alerji riskine karşı doktora danışması tavsiye edilmektedir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.