İlvina Cilt Beyazlatıcı Vücut Kremi | Leke Giderici
İlvina Cilt Beyazlatıcı Vücut Kremi

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  İlvina Cilt Beyazlatıcı Vücut Kremi
  Hemen her bayanın yaşadığı ortak bir problemi içeren cilt kararması, daha çok koltuk altı ile bikini bölgesinde oluşmaktadır. Bu durum genelde yanlış tüy alımlarından ötürü cildin tahriş edilmesiyle meydana gelmekte olup, önlemi alınmadığında büyüyen ve daha fazla rahatsız edici bir görseli içermektedir. Bu gibi bir problem yaşayan bireyler için üretilen Cilt Beyazlatıcı Vücut Kremi, içerdiği etken maddeler sayesinde cildin doğal rengini geri kazandırma konusunda oldukça etkili bir yardımcı üründür.

  Kullanımı
  Günde bir defa olmak üzere sorun yaşadığınız bölgeye masaj yaparak kullanabilirsiniz. Bay ve bayanların kullanımına uygun şekilde formüle edilen ürün, özellikle yaz döneminde en iyi kurtarıcınızdır diyebiliriz. Düzenli kullanıldığında kısa sürede etkisini göstererek, sizlerin görmek istemediğiniz bir tablodan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

  İçeriği
  Ahcare, actwihite bileşenler ve E vitamini gibi doğal maddeler barındıran ürün, cildinizi beyazlatma konusunda destek sağlayacaktır.

  Uyarılar
  Renk değişimi konusunda cilde direnç gücü katan ürünün bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak hasas bir cilt sahibi iseniz ve herhangi bir üründe hemen alerjik reaksiyon gösteriyorsanız, doktora danışarak kullanmanız tavsiye edilmektedir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.