Dermaderm Cilt Beyazlatıcı Gündüz Kremi | Leke Giderici
Dermaderm Gündüz Kremi

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi
  Deri altı dokusunda cilde doğal rengini kazandıran melanin pigmenti bulunur. Güneş lekeler, düz benler, gebelik, karaciğer lekeleri, çiller ve yaşlılık gibi etkenler pigmentasyonun, melaninin bazı bölgelerinde yoğunlaşmasına ve dışa benek veya halka şeklinde karartı olarak yansımasına yol açmaktadır. Bu durum cilt lekesi olarak kişileri bir hayli rahatsız ettiğinden ötürü her birey kendi çapında cilt bakımı yaparak bazen doğru bazen ise yanlış uygulamalarla cilt üzerinde daha fazla olumsuzluğa neden olmaktadır. Bu noktada doğal maddelerle elde edilen Dermaderm Gündüz Kremi, cilt kusurları karşıtı olarak formülize edilmiş olup, kişilere büyük ölçüde bu konuda yardımcı olmaktadır.

  Kullanımı
  Su ile tere dayanıklılık gösteren ürün, her 6 saat içinde cildin lekeli bölgesine sürülerek hafifçe masaj yapılmalıdır. Yazın güneş ışınlarından korunmak adına dışarı çıkmadan 15-20 dakika önce sürülerek, cilt korumaya alınabilir.

  İçeriği
  Tamamen bitkisel bileşenlerden elde edilen ürün, cildin yüksek oranda korunmasına yönelik tasarlanmıştır.

  Uyarılar
  Güneş almayan serin ve rutubetsiz bir bölgede saklanması gerekli olup, hamile, emziren ve çocuklar için kullanılması tavsiye edilmemektedir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.