Dermaderm Cilt Beyazlatıcı Gece Kremi | Leke Giderici
Dermaderm Gece Kremi

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Dermaderm Leke Giderici Gece Kremi
  Gündüz dış etkenlerden hasar gören cilt yapısı gece uyku esnasında kendini yenilemeye çalışarak cildi her gün yeniden yapılandırmak için çaba verir. Ancak yaşlılık, doğum, güneş, hastalıklar ve benzeri faktörlerden ötürü vücudun verdiği çaba bir süre sonra yeterli gelmediğinden ötürü deri altında pigmentleri oluşturan melaninin bazı bölgelerinde yoğunlaşma oluşması üzerine cilt dışarıdan bölgesel ya da beneklenme şeklinde karartılara maruz kalır. Cildi iyileştirmeye yönelik bitkisel bileşenlere sahip olan Leke Giderici Dermaderm Gece Kremi, bu noktada cilt kusurlarından arınmak adına yardımcı ürün olarak kullanımı önerilmektedir.

  Kullanımı
  2 hafta boyunca her gün yatmadan önce cildin lekeli kısımlarına masaj eşliğinde uygulanır ve üründen daha fazla verim alınması için gündüz kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

  İçeriği
  Çeşitli bitki özleriyle birlikte Arbutin maddesi içeren ürün, tamamen bitkisel kaynaklı olduğundan ötürü büyük ölçüde lekelerin yok olmasına yardımcı olmaktadır.

  Uyarılar
  Ürünün klinik çalışmalarında herhangi bir yan etkiye rastlanılmamıştır. Ancak hassas ciltlerin alerji olasılığına karşı hekimlerine danışarak kullanmaları önerilmektedir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.