Body Krem | Cilt Beyazlatıcı Vücut Kremi | Leke Giderici
Body Krem

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Body Krem Leke Giderici
  Özellikle hassas ciltler hava değişimlerinden dahi ciddi boyutta etkilendiği gibi genel olarak güneş, gebelik, bir takım rahatsızlıkların yaşanması ve buna bağlı ilaç kullanımı gibi etkenler ise cildin çeşitli bölgelerinde kararmalara neden olmaktadır. bu gibi durumlarda doğru bir ürün kullanımıyla sorunu büyük ölçüde ortadan kaldırabilir ve yeniden görmek istediğiniz pürüzsüz bir cilt yapısına kavuşabilirsiniz. Bu noktada yardımcı ürün niteliğini taşıyan Leke Giderici Body Krem, sizlerin cilt kusurlarınızda en iyi kurtarıcınız olacaktır.

  Kullanımı
  Koltuk altı, bikini ve yüz bölgesinde oluşan kararmalar için kullanılabilir olan ürün, sorunlu bölgeye bir miktar süsülür ve masaj yaparak cildin kremi iyice emmesi sağlanır. Gün içinde birkaç defa sürülebilir.

  İçeriği
  Alpha Arbutin, Mavi Anemon, Axolight ve Niacinamide gibi doğal maddeler içererek cilt yapılanmasına katkı sağlamaktadır.

  Uyarılar
  Ürün bitkisel içeriğe sahip olmasından ötürü bilinen bir yan etki barındırmamaktadır. Ancak hassas ciltlerin içerisindeki etken maddelere alerji göstermesi olasılığına karşın hekime danışarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca çocuk, hamile ve emziren bireyler için kullanımı önerilmemektedir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.