Arap Kızı Kremi | Sivilce, Akne, Çil | Leke Giderici
Arap Kızı Kremi

  

  Yorumlar (2 Yorum)

  • ayfer duman 29 Kasım 2017

   siyah noktalarda çok iyi gelmedi diyebilirim ama sivilce izleri ve sivilcelerde gerçekten harika bir ürün

   No votes yet.
   Please wait...


  • ceren nolur 15 Ekim 2017

   bu ürün gerçekten çok başarılı 1 ay kullandım tüm sivilce izlerinden ve lekelerinden kurtardı beni

   No votes yet.
   Please wait...


  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Current day month ye@r *

  Arap Kızı Kremi
  Birçok kişinin özellikle sivilce ve güneş lekelerine karşı verdiği kurtulma savaşı, son yıllarda üretilen yararlı bitkisel içeriğe sahip kremler ile çözüme kavuşmuştur diyebiliriz. Yüz oluşan en ufak bir olumsuzluk, bireylerin anında psikolojisini alt üst edebilecek bir sıkıntıyı içerir. Bazı kişilerin genetik ya da hasas bir cilt yapısına sahip olmalarından ötürü daha fazla dış etkenlerden yara almalarından dolayı, güçlü bir formüle sahip ürün kullanımını tercih etmeleri gerekir. Ancak ürünün Arap Kızı Cilt Kremi gibi bitkisel bir içeriğe sahip olması, ciltteki kusurların artmaması adına son derece önemlidir. Söz konusu cilt kremi çil, doğum lekeleri, sivilce lekeleri ve cilt kararması gibi olumsuzluklarda büyük ölçüde sizlere yardımcı olacaktır.

  Kullanımı
  Günde 3 defa temiz cilde dairesel hareketlerle sürülmeli ve düzenli kullanılması gereklidir.

  İçeriği
  Tamamen bitki özleriyle formüle edilen ürün, cilt kusurlarından kurtulmanız için sizlere destek verecektir.

  Uyarılar
  Yapılan klinik testlerde herhangi bir yan etkiye rastlanılmamıştır. Ancak alerjik yapıya sahip kişiler için hekime danışıp kullanmaları tavsiye edilir.

  No votes yet.
  Please wait...
#

Güneşe Bağlı Cilt Lekelerinde; Güneş ışınlarına maruz kalan cilt kendini korumak için melanin salgılayarak kalınlaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle ciltte renk değişim görülebilmektedir.
Hamilelik Lekelerinde; Gebelik nedeyli vücudunuzun yaşadığı hormonal değişikliklerin artışı sebebiyetiyle alın, burun üzeri, dudak üstü, çene ve yanak etrafında lekeler oluşmaktadır.
Yaşlılık Lekelerinde; Yaşamızın artışıyla vücudumuzdada değişiklikler gözlenmektedir. Bunların bir taneside cilt lekeleridir. Çeşitli boyutlarda ve siyaha kadar koyulaşan renk bozuklukları görülmektedir.
Yara Sonrası Lekelerde; Sivilce ve yanık sonrası oluşan renk değişimlerinde etkili olarak kullanılması gereken leke giderici kremler.
Çillerde; Doğumla gelen veya mevsimsel güneşle beraber belirginleşen çillerde kullanılmaktadır.